درباره ی ما

شروع فعالیت ما در زمینه فروش و اجرای سیستم های نظارت تصویری و سیستم های اعلان سرقت به صورت مستقل، به سال 1390، زمانی که احساس کردیم توانی فنی فعالیت در این حوزه را به صورت مستقل داریم.

فعالیت ما ابتدا از شهرستان های شهریار و ملارد شروع و سپس در اکثر شهرستان ها و شهرهای استان تهران به ارائه خدمات پرداختیم.

سپس به مرور زمان و شناخته شدن بیشتر در سطح استان با توجه به موقعیت های پیش آمده در دیگر استان ها نظیر البرز ،قزوین، همدان، قم و… پروژهای موفق بسیاری اجرا کردیم.

عاملی که برای شروع کار در زمینه  سیستم های نظارت تصویری و اعلان سرقت برایمان جذاب می نمود، نیاز مبرم جامعه به این سیستم ها بود .

در وافع امروزه با توجه به تغییراتی که جامعه به خود دیده و تغییراتی که در فرهنگ مردم به وجود آمده ، نیاز به اجرای سیستم های نظازتی و حفاظتی بیشتر از پیش احساس می شود. و این سیستم ها جایگاهی مهم در جامعه به خود میبیند.

دانش فنی مطلوب و بروز  از مهمترین ویژگی های افراد و شرکت های فعال در این صنف محسوب می شود. زیرا همانطور که گفته شد این سیستم ها ، در بسیاری مواقع عاملی حیاتی در زندگی انسان هاست. و با توجه به اهمیت بسیار بالای این سیستم ها ، جامعه نیاز به افرادی دارد که دانش فنی و عملی بالایی داشته باشند.

همچنین وجود تنوع بسیار بالا در نوع و مدل های سیستم های نظارتی و حفاظتی و بروز شدن سریع این سیستم ها شرکت ها و عوامل فعال در این حوزه باید خود را با تغییرات وفق داده و دائما در حال بروز رسانی باشند. ویژگی های ذکر شده باعث می شود شرکت و افراد فعال در این حوزه به مرور گلچین شوند و افراد و شرکت های ناکار آمد ، از این حوزه حذف شوند.

مشتریان عزیزدرباره ی ما بدانید که شروع فعالیت ما در زمینه فروش و اجرای دوربین های مدار بسته و سیستم های اعلان سرقت به صورت مستقل، به سال 1390، زمانی که احساس کردیم توانی فنی فعالیت در این حوزه را به صورت مستقل داریم.

ما مفتخریم که با اجرای بیش از دو هزار پروژه کوچک و بزرگ موفق ، همچنان در حال بروز رسانی و ارتقا سطح دانش خود هستیم.

در واقع این نیاز فعالین صنف سیستم های اعلان سرقت و نظارت تصویری است که همواره یک قدم از توده مردم پیشی گرفته باشند. تا بتوانند خدمات مطلوبی ارائه دهند .

ما از ابتدا با  شرکت در کلاس های آموزشی  برند های مختلف این صنف ، و حوزه های مربوط در  جهت اعتلای دانش خود برای خدمت به مشتریانی که به ما اعتماد می کنند گام برداشته ایم.

حق مشتریان درباره ی ما

اعتماد مشتری به عوامل فروش و اجرای سیستم های نظارتی و حفاظتی چیزی فراتر از رابطه مشتری و فروشنده در دیگر صنف هاست!

مشتریانی که به ما اعتماد می کنند، در واقع حفاطت از سرمایه و در برخی مواقع حفاظت از جان خویش را به ما می سپارند. این باری بر دوش ما و دینی بر گردن ماست تا بهترین خدمت و محصول را به مشتریان ارائه دهیم تا اعتمادشان پایمال نگردد.

شروع فعالیت ما در زمینه فروش اینترنتی، به سال 97 منتهی میرسد. زمانی که احساس کردیم باید در نوع تبلیغات و فروش خود تغییراتی را اعمال کنیم.

و هم اکنون ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در زمینه فروش و ارائه خدمات در صنف حساس دوربین های مداربسته و سیستم های اعلان سرقت رقیبی جدی برای همه فروشگاههای آنلاین فعال در این صنف هستیم.